درباره ما

پیام مدیر عامل:

مفتخریم که از طریق این درگاه امکان تعامل و ارتباط با شما مخاطبان گرامی فراهم شده است. امیدواریم این تعامل متقابل روز به روز گسترش یابد و ما از نظرات ارزشمند شما در جهت توسعه شرکت و بهبود خدمات رسانی به شما عزیزان بهره مند شویم. ما در شرکت پتروکاران به تولید محصولاتی از شاخه پلیمری صنعت پتروشیمی در حوزه صنایع پایین دست و همچنین ارائه خدمات فنی و مهندسی می پردازیم. از بدو تاسیس این شرکت سعی بر آن شده تا با تفکری خلاق ، پویا و نوآورانه و توجه به تولیدات با کیفیت محصولات و خدماتی منطبق با درخواست مشتریان و استانداردهای روز صنعت ارائه کنیم. راهبرد ما در شرکت پتروکاران، استفاده از نیروی انسانی مجرب، متخصص و توانمند جهت تولید با کیفیت، شراکت پایدار و شناسایی ظرفیت های بالقوه و بالفعل در زمینه ارائه توانمندی هایمان به مشتریان گرامی می باشد. در فعالیت های تجاری خود ، اصل پایبندی به ارزش های انسانی ، رعایت اخلاق حرفه ای ، توجه به مشتریان و مسئولیت پذیری را سرلوحه امورمان قرار داده ایم.
در پایان دست شما همراهان گرامی را به گرمی می فشاریم و از خداوند متعال توفیق خدمت هر چه بهتر به شما عزیزان را خواستاریم.

فرهاد جهانگیری        
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره

 

راهبردها:

 تمرکز بر مطالعه، ایجاد، توسعه، راه اندازی، سرمایه گذاری و مشارکت در طرح ها و پروژه های تولیدی صنایع تکمیلی و پایین دستی، بازرگانی، خدماتی، مهندسی و دانش بنیان در بخش های مختلف اقتصادی، ادرای و صنعتی مرتبط با صنعت پتروشیمی.
· تمرکز بر ارائه خدمات فنی/مهندسی و مدیریت پروژه ها و طرح های تولیدی در تکمیل زنجیره ارزش  و صنایع پایین دستی صنعت پتروشیمی با هدف دستیابی به ارزش افزوده بالاتر.
· ایجاد زیر ساخت های لازم و بستر سازی مناسب جهت بکار گیری توانمندی های فنی و سرمایه انسانی موجود در شرکت پتروشیمی شازند(اراک).
· مشارکت و همکاری با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی با هدف اجرای پروژه ها و طرح های مشترک، در راستای ماموریت های تعریف شده.
· ارتقاء نظام کیفی فرآیندهای شرکت براساس مدل های استاندارد ارزیابی ، با هدف بالا بردن رتبه بندی شرکت جهت مشارکت در طرح ها و پروژه های با کیفیت و کمیت بالا.